Ootame 1.-9. klassi õpilasi Tamme Laste Päevakeskusesse

Meie juures saab lisaks koolitööde tegemisele, tegeleda ka juhendaja planeeritud kunstitegevustega, mängida arendavaid (laua)mänge ning toredas seltskonnas oma vaba aega veeta.

Planeeritud tegevuste aluseks oleme võtnud riikliku õppekava väärtuskasvatuse printsiibid. Väärtuskasvatuses on tähtsal kohal väärtuste selginemist ja ideaalide kujunemist soodustavate õppesituatsioonide loomine.

Kõik päevakeskuse tegevused on lapse jaoks tasuta.

Oleme avatud esmaspäevast reedeni kell 12-17 ja meid leiad aadressilt Suur-Kaar 53, Tamme Gümnaasiumi vahetust lähedusest. Asume Tamme Bowlinguga samas majas ning meie juurde pääseb hoovipoolsest punakas-pruunist uksest.

Päevakeskusega tutvumiseks ning lapse registreerimiseks helista Raili telefonile numbril 5390 4137 või kirjuta raili.hollo@gmail.com.

UUS!

Et rõõmsalt uut hooaega alustada pakime suvised seiklused ilusti mälestusteks kokku. Selleks jutustame oma põnevaid seiklusi ka teistele ning mängime õue suvel õpituid mänge. Läbi erinevate tegevuste seame korda ka päevakeskuse ruumid.

Septembris häälestume koolile,  äratades üles kõik oma meeled. Meisterdamisel kasutame looduslikke materjale ja püüame viibida palju väljas, et märgata sügise värve ja vilju.   Samas uudistame ka erinevaid laste raamatuid ning ei unusta vanavanematepäev, autovabapäev, mihklipäeva ning euroopa spordinädalat.   

Oktoobris saame panna proovile enda esinemisjulgust, juhendamisoskust ja loovust erinevatel teemapäevadel.  Kindlasti räägime ka tervislikest eluviisidest, kosutavast unest, toidupüramiidist ning taldrikureeglist.  Koolivaheajal plaanime päevakeskuses veeta ka öö.